راهنمای ارسال مقاله

راهنمای ارسال مقاله

برای شرکت در همایش و ارسال مقاله ابتدا به قسمت ثبت نام مراجعه و ثبت نام خود را انجام دهید.
شما می بایست فرم موجود در صفحه ثبت نام را تکمیل کنید. از آن پس می توانید با نام کاربری و رمز عبور خود وارد سیستم شوید .
۱- کلیه مقالاتی که از سوی دبیرخانه همایش دریافت می شوند وارد فرایند داوری شده و مقالاتی که از نظر کیفی در حد قابل قبولی باشند, مورد پذیرش واقع می شوند.
۲- حداکثر تعداد مقاله برای هر نویسنده ۳ مقاله است.
۳- مقالات ارائه شده بایستی تنها جهت ارائه در همایش ملی “سیلاب۹۸-۹۷، اگر تکرار شود” ، تهیه گردیده و پیشتر در هیچ مجله و یا همایشی ارائه نشده باشند.
۴- پذیرش مقالات تنها در صورت احراز شرایط و فرمت‌های محتوایی و نگارشی همایش ملی “سیلاب۹۸-۹۷، اگر تکرار شود” صورت می‌پذیرد.
۵- ارائه مقالات تنها به دو زبان انگلیسی و فارسی مجاز خواهد بود. در صورت تهیه مقاله به زبان انگلیسی، ارائه‌‌دهنده مقاله باید آمادگی ارائه مقاله به زبان انگلیسی را نیز دارا باشد.
۶- همایش ملی “سیلاب۹۸-۹۷، اگر تکرار شود” و برگزارکنندگان آن، نسبت به تامین و حفظ حقوق معنوی نویسندگان مقالات، پایبند خواهد بود.
7- برای ثبت مقاله باید طبق «دستورالعمل نگارش و ویرایش مقاله» عمل کنید.
8- خواهشمند است پیش از آغاز کار نگارش و ویرایش مقاله، دستورالعمل‌های مندرج در فایل راهنمای نویسندگان را با دقت بخوانید. هرگز اجزا و مشخصه‌های قالب مقاله (حاشیه‌ها، قلم، اندازه قلم، فاصله بین سطرها، …) را تغییر ندهید.
9- حداکثر تعداد صفحات مقاله ۸ صفحه است.
10- نویسندگانی که مقالات آنها بصورت شفاهی پذیرفته شده است حداکثر زمان ارائه که در اختیار آنها قرار داده می شود ۱۵ دقیقه می باشد.
11- نویسندگان تنها مجاز به ارسال یک فایل تحت عنوان ” فایل نهایی مقاله (مقاله اصلاح شده)” می باشند. لطفا از ارسال چکیده خودداری نمایید.


برای بزرگنمایی پوستر روی آن کلیک کنید

اطلاعات تماس

تلفن دبیرخانه همایش
061-33331066
ایمیل همایش:
info@iranflood.ir
آدرس دببرخانه همایش:
دانشگاه شهید چمران-دانشکده مهندسی علوم آب
محل برگزاری:
اهواز-کوی بوستان-مرکز همایش های بین‌المللی بوستان-سازمان آب و برق خوزستان